RNM-3.315S/P
RECOM PowerRECOM Power
RNM-3.315S/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNM-3.315S/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 1W
Foi de date: RNM-3.315S/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNM-3.315S/P
Număr parc RNM-3.315S/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13913 pcs Fișa cu date RNM-3.315S/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 3V Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.33" L x 0.33" W x 0.27" H (8.3mm x 8.3mm x 6.8mm)
Serie ECONOLINE RNM Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module, 4 Leads
Alte nume 10901713
RNM3.315S/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 84%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 3V - 3.6V Input Curent - Ieșire (Max) 66mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RNMF12BTE7K50
RNMF12BTE7K50
Producători: Stackpole Electronics, Inc.
Descriere: RES 7.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
In stoc: 338391 pcs
Descarca: RNMF12BTE7K50.pdf
RFQ
RNM-3.33.3S
RNM-3.33.3S
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
In stoc: 15089 pcs
Descarca: RNM-3.33.3S.pdf
RFQ
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 1W