RKZ-242005D/HP
RECOM PowerRECOM Power
RKZ-242005D/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RKZ-242005D/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Foi de date: RKZ-242005D/HP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RKZ-242005D/HP
Număr parc RKZ-242005D/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13354 pcs Fișa cu date RKZ-242005D/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -5V
Tensiune - Ieșire 1 20V Tensiune - Izolare 4kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE RKZ-xx2005D Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-SIP Module, 5 Leads
Alte nume 10018159 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 50mA, 200mA