RJZ-153.3S
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-153.3S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RJZ-153.3S
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Foi de date: RJZ-153.3S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RJZ-153.3S
Număr parc RJZ-153.3S Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8958 pcs Fișa cu date RJZ-153.3S.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 13.5V Tensiune - Intrare (Max) 16.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serie ECONOLINE RJZ Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 10011605
RJZ153.3S
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 13.5V - 16.5V Input Curent - Ieșire (Max) 606mA
Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RJZ-1515S/HP
RJZ-1515S/HP
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 2W
In stoc: 8668 pcs
Descarca: RJZ-1515S/HP.pdf
RFQ
RJZ-153.3S/P
RJZ-153.3S/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 2W