RJZ-123.3S/H
Recom PowerRecom Power
RJZ-123.3S/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RJZ-123.3S/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT
Foi de date: RJZ-123.3S/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RJZ-123.3S/H
Număr parc RJZ-123.3S/H Producător Recom Power
Descriere CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10913 pcs Fișa cu date RJZ-123.3S/H.pdf
Tensiune - Lucrare 2W Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 3.3V
Tensiune - Intrare (Max) 13.2V Tensiune - Dropout (tipic) 10.8V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serie ECONOLINE RJZ Starea RoHS Tube
Ripple Current - Frecvență scăzută ITE (Commercial), Medical Polarizare 14-DIP Module, 6 Leads
Configurarea ieșirii 1 Alte nume 10011587
RJZ123.3S/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului RJZ-123.3S/H
Reglementarea liniei 75% Caracteristici SCP
Caracteristici Pins 606mA Descriere extinsă Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 10.8V - 13.2V Input
Descriere CONV DC/DC 2W 12VIN 3.3VOUT Curent - Breakover 4kV (4000V)