RJZ-053.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-053.3S/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RJZ-053.3S/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Foi de date: RJZ-053.3S/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RJZ-053.3S/H
Număr parc RJZ-053.3S/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10866 pcs Fișa cu date RJZ-053.3S/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 4kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serie ECONOLINE RJZ Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 10011620
RJZ053.3S/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 606mA