RGZ-051509D/HP
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-051509D/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RGZ-051509D/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Foi de date: RGZ-051509D/HP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RGZ-051509D/HP
Număr parc RGZ-051509D/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6967 pcs Fișa cu date RGZ-051509D/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -9V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 4kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serie ECONOLINE RGZ Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 10017028 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă -
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 66mA, 111mA