REM6-053.3S/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM6-053.3S/A/CTRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REM6-053.3S/A/CTRL
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 6W
Foi de date: 1.REM6-053.3S/A/CTRL.pdf2.REM6-053.3S/A/CTRL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REM6-053.3S/A/CTRL
Număr parc REM6-053.3S/A/CTRL Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1538 pcs Fișa cu date 1.REM6-053.3S/A/CTRL.pdf2.REM6-053.3S/A/CTRL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 5.0kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie MEDLINE REM6 Putere (Wați) 6W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 51000145 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 81.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 1.8A