REM3-053.3S/A
RECOM PowerRECOM Power
REM3-053.3S/A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REM3-053.3S/A
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Foi de date: 1.REM3-053.3S/A.pdf2.REM3-053.3S/A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REM3-053.3S/A
Număr parc REM3-053.3S/A Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1645 pcs Fișa cu date 1.REM3-053.3S/A.pdf2.REM3-053.3S/A.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 5.0kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie REM3 Putere (Wați) 3W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 5 Leads
Alte nume 51000000 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 81%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 1A
Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REM3-1205D/C
REM3-1205D/C
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-5V 3W
In stoc: 1458 pcs
Descarca: REM3-1205D/C.pdf
RFQ
REM3-0515S/A
REM3-0515S/A
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 3W
In stoc: 1732 pcs
Descarca: REM3-0515S/A.pdf
RFQ
REM3-053.3S/A/CTRL
REM3-053.3S/A/CTRL
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 3W