REM10-243.3S/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-243.3S/A/CTRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REM10-243.3S/A/CTRL
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Foi de date: 1.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf2.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile REM10-243.3S/A/CTRL
Număr parc REM10-243.3S/A/CTRL Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1172 pcs Fișa cu date 1.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf2.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 5.0kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie REM10 Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 51000295 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 83%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 2.5A