REM10-053.3S/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-053.3S/A/CTRL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REM10-053.3S/A/CTRL
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Foi de date: 1.REM10-053.3S/A/CTRL.pdf2.REM10-053.3S/A/CTRL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile REM10-053.3S/A/CTRL
Număr parc REM10-053.3S/A/CTRL Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1138 pcs Fișa cu date 1.REM10-053.3S/A/CTRL.pdf2.REM10-053.3S/A/CTRL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 5.0kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie REM10 Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 51000289 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 2.5A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REM10-053.3S/A
REM10-053.3S/A
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 10W