REM10-0515D/A
RECOM PowerRECOM Power
REM10-0515D/A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REM10-0515D/A
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Foi de date: 1.REM10-0515D/A.pdf2.REM10-0515D/A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
7 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
105 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REM10-0515D/A
Număr parc REM10-0515D/A Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1121 pcs Fișa cu date 1.REM10-0515D/A.pdf2.REM10-0515D/A.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 5.0kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie REM10 Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 6 Leads
Alte nume 51000372
REM10-0515D/A-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 86.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 100mA, 100mA