REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Foi de date: REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Număr parc REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 8W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3527 pcs Fișa cu date REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serie ECONOLINE REC7.5 Putere (Wați) 8W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SMD Module, 18 Leads
Alte nume 10011172
Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, SCP Eficienţă 78%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 36V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 1.8A
Caracteristici de control Enable, Active Low Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC8-0505SRW/H2/A/M/SMD-R
REC8-0505SRW/H2/A/M/SMD-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 8W
In stoc: 3726 pcs
Descarca: REC8-0505SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
RFQ
REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R
REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 8W
In stoc: 4172 pcs
Descarca: REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
RFQ
REC7.5-483.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL