REC6-0509SRW/R10/C/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0509SRW/R10/C/X1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC6-0509SRW/R10/C/X1
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 9V 6W
Foi de date: REC6-0509SRW/R10/C/X1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC6-0509SRW/R10/C/X1
Număr parc REC6-0509SRW/R10/C/X1 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 9V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1929 pcs Fișa cu date REC6-0509SRW/R10/C/X1.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 9V Tensiune - Izolare 10kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 9V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC6/R Putere (Wați) 6W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 9 Leads
Alte nume 11001138
REC60509SRW/R10/C/X1
Temperatura de Operare -40°C ~ 75°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP, UVLO Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 555mA 4.5V - 9V Input Curent - Ieșire (Max) 555mA
Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC6-0509SRW/R8/C
REC6-0509SRW/R8/C
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 9V 6W
In stoc: 2243 pcs
Descarca: REC6-0509SRW/R8/C.pdf
RFQ
REC6-0509SRW/R10/C
REC6-0509SRW/R10/C
Producători: RECOM Power