REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 9V 3.5W
Foi de date: REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1
Număr parc REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 9V 3.5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2171 pcs Fișa cu date REC3.5-1209SRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 9V Tensiune - Izolare 10kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC3.5/R Putere (Wați) 3.5W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module, 7 Leads
Alte nume 11001023
REC3.51209SRW/R10/A/CTRL/X1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, SCP, UVLO Eficienţă 81%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 388mA 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 388mA