REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R
RECOM PowerRECOM Power
REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Foi de date: REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R
Număr parc REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4707 pcs Fișa cu date REC3-483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 4kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serie ECONOLINE REC3-SRW Putere (Wați) 3W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SMD Module, 18 Leads
Alte nume 10008189
REC3483.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRLR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, SCP Eficienţă 79%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 18V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 900mA