REC20-125.1S
RECOM PowerRECOM Power
REC20-125.1S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC20-125.1S
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5.1V 20W
Foi de date: REC20-125.1S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
18 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC20-125.1S
Număr parc REC20-125.1S Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5.1V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1884 pcs Fișa cu date REC20-125.1S.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5.1V Tensiune - Izolare 1.6kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC20 Putere (Wați) 20W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 10018067 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 89%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 4A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 4A