REC15-485.1SZ/H2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-485.1SZ/H2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC15-485.1SZ/H2
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Foi de date: REC15-485.1SZ/H2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile REC15-485.1SZ/H2
Număr parc REC15-485.1SZ/H2 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5.1V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6790 pcs Fișa cu date REC15-485.1SZ/H2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5.1V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC15 Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume REC15485.1SZ/H2 Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 18V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 3A
Caracteristici de control Enable, Active High Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC15-485.1S/H3/M/X2
REC15-485.1S/H3/M/X2
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 5.1V 31W
In stoc: 1846 pcs
Descarca: REC15-485.1S/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-485.1SZ/H2/M/X2
REC15-485.1SZ/H2/M/X2
Producători: RECOM Power
In stoc: 1701 pcs
Descarca: REC15-485.1SZ/H2/M/X2.pdf
RFQ
REC15-485.1SZ/H3/M/X2
REC15-485.1SZ/H3/M/X2
Descarca: REC15-485.1SZ/H3/M/X2.pdf
REC15-485.1SZ/H3
REC15-485.1SZ/H3
Descriere: DC DC CONVERTER 5.1V 15W
Descarca: REC15-485.1SZ/H3.pdf
REC15-485.1SZ/H2/M
REC15-485.1SZ/H2/M