REC15-4812DZ/H3/M
Recom PowerRecom Power
REC15-4812DZ/H3/M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC15-4812DZ/H3/M
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului CONV DC/DC 15W 18-75VIN +/-12VOU
Foi de date: REC15-4812DZ/H3/M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC15-4812DZ/H3/M
Număr parc REC15-4812DZ/H3/M Producător Recom Power
Descriere CONV DC/DC 15W 18-75VIN +/-12VOU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1880 pcs Fișa cu date REC15-4812DZ/H3/M.pdf
Tensiune - Lucrare 15W Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 -12V Tensiune - ieșire 2 12V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tensiune - Dropout (tipic) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC15/M Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută ITE (Commercial), Medical Polarizare 6-DIP Module
Configurarea ieșirii 2 Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului REC15-4812DZ/H3/M Reglementarea liniei 86%
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Caracteristici Pins 625mA, 625mA
Descriere extinsă Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Input Descriere CONV DC/DC 15W 18-75VIN +/-12VOU
Curent - Breakover 3kV (3000V)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
REC15-4812DZ/H3/M/X2
REC15-4812DZ/H3/M/X2
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
In stoc: 1726 pcs
Descarca: REC15-4812DZ/H3/M/X2.pdf
RFQ
REC15-4812DZ/H3
REC15-4812DZ/H3
Producători: RECOM Power