REC15-4805DZ/H3/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4805DZ/H3/M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC15-4805DZ/H3/M
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Foi de date: REC15-4805DZ/H3/M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC15-4805DZ/H3/M
Număr parc REC15-4805DZ/H3/M Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-5V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2468 pcs Fișa cu date REC15-4805DZ/H3/M.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -5V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC15/M Putere (Wați) 15W
ambalare Bulk Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 65°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 83% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 18V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 1.5A, 1.5A Caracteristici de control Enable, Active High