REC15-1215S/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC15-1215S/H2/M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC15-1215S/H2/M
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 15W
Foi de date: REC15-1215S/H2/M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC15-1215S/H2/M
Număr parc REC15-1215S/H2/M Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2292 pcs Fișa cu date REC15-1215S/H2/M.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC15/M Putere (Wați) 15W
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 10016310 Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 1A