REC10-1215D/H2/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-1215D/H2/M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REC10-1215D/H2/M
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Foi de date: REC10-1215D/H2/M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile REC10-1215D/H2/M
Număr parc REC10-1215D/H2/M Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2223 pcs Fișa cu date REC10-1215D/H2/M.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 9V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE REC10/M Putere (Wați) 10W
ambalare Tube Pachet / Caz 24-DIP Module
Alte nume 10015961 Temperatura de Operare -40°C ~ 81°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eficienţă 86%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 333mA, 333mA