RE-123.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RE-123.3S/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RE-123.3S/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Foi de date: RE-123.3S/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RE-123.3S/H
Număr parc RE-123.3S/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15526 pcs Fișa cu date RE-123.3S/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 10.8V Tensiune - Intrare (Max) 13.2V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE RE Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-SIP Module, 4 Leads
Alte nume 10005396
RE123.3S/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input Curent - Ieșire (Max) 303mA