RCD-24-0.35/SMD/OF
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-0.35/SMD/OF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCD-24-0.35/SMD/OF
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului CONV DC/DC 0.35A 4.5-36VIN 2-35V
Foi de date: RCD-24-0.35/SMD/OF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
32 pcs
64 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCD-24-0.35/SMD/OF
Număr parc RCD-24-0.35/SMD/OF Producător RECOM Power
Descriere CONV DC/DC 0.35A 4.5-36VIN 2-35V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8419 pcs Fișa cu date RCD-24-0.35/SMD/OF.pdf
Greutate 0.004 lb (1.81g) Tensiune - ieșire 2 ~ 35 V
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 36V
Tip Constant Current Topologie Buck
Dimensiune / Dimensiune 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm) Serie LIGHTLINE RCD-24
Putere (Wați) 12W ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici Remote On/Off, SCP Eficienţă 96%
Dimming - descriere detaliata 350mA 2 ~ 35 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 350mA Aprobări cULus