RB-243.3S/HP
RECOM PowerRECOM Power
RB-243.3S/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB-243.3S/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Foi de date: RB-243.3S/HP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB-243.3S/HP
Număr parc RB-243.3S/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12375 pcs Fișa cu date RB-243.3S/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Serie ECONOLINE RB Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-SIP Module, 5 Leads
Alte nume 10005337
RB243.3S/HP
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 303mA
Caracteristici de control - Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RB-243.3S
RB-243.3S
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 1W