RAC15-24SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-24SB-E-ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC15-24SB-E-ST
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 15W
Foi de date: RAC15-24SB-E-ST.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RAC15-24SB-E-ST
Număr parc RAC15-24SB-E-ST Producător RECOM Power
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3590 pcs Fișa cu date RAC15-24SB-E-ST.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Serie POWERLINE RAC15-B Putere (Wați) 15W
Alte nume 20000644
RAC1524SBEST
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici DC Input Capable, Universal Input Eficienţă 83%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 625mA 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 625mA
Aprobări CE, cURus Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RAC15-24SB
RAC15-24SB
Producători: RECOM Power
Descriere: CONV AC/DC 15W 24V OUT SNGL T/H