RAC15-12SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-12SB-E-ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC15-12SB-E-ST
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 15W
Foi de date: RAC15-12SB-E-ST.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RAC15-12SB-E-ST
Număr parc RAC15-12SB-E-ST Producător RECOM Power
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6402 pcs Fișa cu date RAC15-12SB-E-ST.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Serie POWERLINE RAC15-B Putere (Wați) 15W
Alte nume 20000637
RAC1512SBEST
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici DC Input Capable, Universal Input Eficienţă 81%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 1.25A