RAC15-0515TB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-0515TB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC15-0515TB
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
Foi de date: RAC15-0515TB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RAC15-0515TB
Număr parc RAC15-0515TB Producător RECOM Power
Descriere CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4628 pcs Fișa cu date RAC15-0515TB.pdf
Greutate 0.265 lb (120.2g) Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 -15V Tensiune - ieșire 2 15V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
Serie POWERLINE RAC15-B Putere (Wați) 15W
Pachet / Caz 8-DIP Module, 7 Leads Alte nume 21000066
RAC150515TB
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 3
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Regulă de încărcare ±1%, ±5% Reglementarea liniei ±2%, ±3%
Eficienţă 78% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 2A, 150mA, 150mA 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 2A, 150mA, 150mA Aprobări CE, cULus
Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RAC15-0515TA-E-ST
RAC15-0515TA-E-ST
Producători: RECOM Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W