RAC10-15SB-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-15SB-E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC10-15SB-E
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 15V 10W
Foi de date: RAC10-15SB-E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RAC10-15SB-E
Număr parc RAC10-15SB-E Producător RECOM Power
Descriere AC/DC CONVERTER 15V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1833 pcs Fișa cu date RAC10-15SB-E.pdf
Greutate 0.119 lb (53.98g) Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm)
Serie POWERLINE RAC10-B Putere (Wați) 10W
Pachet / Caz 4-DIP Module Alte nume 20000597
RAC1015SBE
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Regulă de încărcare ±0.5% Reglementarea liniei ±0.3%
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici SCP
Eficienţă 75% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 667mA 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 667mA Aprobări CE, cULus