RAC05-12SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-12SB-E-ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC05-12SB-E-ST
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 5W
Foi de date: RAC05-12SB-E-ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RAC05-12SB-E-ST
Număr parc RAC05-12SB-E-ST Producător RECOM Power
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1528 pcs Fișa cu date RAC05-12SB-E-ST.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 3.78" L x 2.12" W x 0.83" H (96.0mm x 53.9mm x 21.0mm)
Serie POWERLINE RAC05-A Putere (Wați) 5W
Alte nume 20000781
RAC0512SBEST
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici DC Input Capable, Universal Input Eficienţă 73%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 420mA 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 420mA
Aprobări CE, cURus Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RAC05-12SK
RAC05-12SK
Producători: RECOM Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 5W
In stoc: 8840 pcs
Descarca: RAC05-12SK.pdf
RFQ
RAC05-12SA
RAC05-12SA
Producători: RECOM Power
In stoc: 2554 pcs
Descarca: RAC05-12SA.pdf
RFQ
RAC05-12SB
RAC05-12SB