RAC03-3.3SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-3.3SGB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC03-3.3SGB
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului 3W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' 3
Foi de date: RAC03-3.3SGB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RAC03-3.3SGB
Număr parc RAC03-3.3SGB Producător RECOM Power
Descriere 3W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE' 3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15201 pcs Fișa cu date RAC03-3.3SGB.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - intrare 85 ~ 305 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm) Serie RAC03-GB
Putere (Wați) 3W Pachet / Caz 5-DIP Module
Alte nume 20001067 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Regulă de încărcare ±0.5%
Reglementarea liniei ±0.5% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - Eficienţă 70%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 910mA 85 ~ 305 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 910mA