RAC03-24SE/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC03-24SE/277/W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC03-24SE/277/W
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 3W
Foi de date: RAC03-24SE/277/W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RAC03-24SE/277/W
Număr parc RAC03-24SE/277/W Producător RECOM Power
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4936 pcs Fișa cu date RAC03-24SE/277/W.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 305 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 1.50" L x 0.96" W x 0.69" H (38.1mm x 24.3mm x 17.4mm)
Serie POWERLINE RAC03-E/277/W Putere (Wați) 3W
Alte nume 20001009
RAC0324SE/277/W
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 80% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 125mA 85 ~ 305 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 125mA Aprobări CE, cURus