RAC02-24SE/277/W
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-24SE/277/W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RAC02-24SE/277/W
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 2W
Foi de date: RAC02-24SE/277/W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RAC02-24SE/277/W
Număr parc RAC02-24SE/277/W Producător RECOM Power
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5713 pcs Fișa cu date RAC02-24SE/277/W.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 305 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 1.33" L x 0.96" W x 0.70" H (33.7mm x 24.4mm x 17.8mm)
Serie POWERLINE RAC02-SE/277/W Putere (Wați) 2W
Alte nume 20001015
RAC0224SE277W
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 76% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 83mA 85 ~ 305 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 83mA Aprobări CE, cURus
Aplicații Household Appliances, ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RAC02-15SC
RAC02-15SC
Producători: RECOM Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 2W
In stoc: 7381 pcs
Descarca: RAC02-15SC.pdf
RFQ
RAC02-3.3SC/277
RAC02-3.3SC/277
Producători: RECOM Power
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
In stoc: 6203 pcs
Descarca: RAC02-3.3SC/277.pdf
RFQ
RAC02-24SE/277
RAC02-24SE/277
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 2W