R2S12-1512/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1512/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R2S12-1512/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 2W
Foi de date: R2S12-1512/HP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R2S12-1512/HP
Număr parc R2S12-1512/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6518 pcs Fișa cu date R2S12-1512/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 13.5V Tensiune - Intrare (Max) 16.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serie ECONOLINE R2S Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 11002270
R2S121512/HP
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 13.5V - 16.5V Input Curent - Ieșire (Max) 167mA