R2S12-1215/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1215/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R2S12-1215/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 2W
Foi de date: R2S12-1215/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R2S12-1215/H
Număr parc R2S12-1215/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7486 pcs Fișa cu date R2S12-1215/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 10.8V Tensiune - Intrare (Max) 13.2V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serie ECONOLINE R2S Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 11002241
R2S121215/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 10.8V - 13.2V Input Curent - Ieșire (Max) 133mA
Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R2S12-1212/P-R
R2S12-1212/P-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 2W
In stoc: 7574 pcs
Descarca: R2S12-1212/P-R.pdf
RFQ
R2S12-1215/P
R2S12-1215/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 2W
In stoc: 5939 pcs
Descarca: R2S12-1215/P.pdf
RFQ
R2S12-1215/HP-R
R2S12-1215/HP-R
Descarca: R2S12-1215/HP-R.pdf
Descarca: R2S12-1215/P-R.pdf
Descarca: R2S12-1212/P.pdf
R2S12-1215/H-R
R2S12-1215/H-R
Descarca: R2S12-1215/H-R.pdf
R2S12-1215
R2S12-1215
Descarca: R2S12-1215.pdf
R2S12-1215/HP
R2S12-1215/HP