R2D12-1524/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1524/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R2D12-1524/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Foi de date: R2D12-1524/HP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R2D12-1524/HP
Număr parc R2D12-1524/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-24V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5048 pcs Fișa cu date R2D12-1524/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -24V
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 13.5V Tensiune - Intrare (Max) 16.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serie ECONOLINE R2D Putere (Wați) 2W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 11002017
R2D121524/HP
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input Curent - Ieșire (Max) 42mA, 42mA
Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R2D12-1524/P
R2D12-1524/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-24V 2W
In stoc: 6853 pcs
Descarca: R2D12-1524/P.pdf
RFQ
R2D12-1524
R2D12-1524
Producători: RECOM Power
In stoc: 7001 pcs
Descarca: R2D12-1524.pdf
RFQ
R2D12-1515/P-R
R2D12-1515/P-R
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Descarca: R2D12-1515/P-R.pdf
R2D12-2405-R
R2D12-2405-R
Descriere: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Descarca: R2D12-2405-R.pdf
R2D12-1524/HP-R
R2D12-1524/HP-R