R24P21503D
RECOM PowerRECOM Power
R24P21503D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R24P21503D
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V -3V
Foi de date: R24P21503D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R24P21503D
Număr parc R24P21503D Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V -3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12117 pcs Fișa cu date R24P21503D.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -3V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 5.2kV Tensiune - Intrare (Min) 21.6V
Tensiune - Intrare (Max) 26.4V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.6mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie RxxP2xxyyD Putere (Wați) 2W
Pachet / Caz 7-SIP Module, 5 Leads Alte nume 10018326
Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -3V 93mA, 185mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 93mA, 185mA