R1S8-3.33.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R1S8-3.33.3/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R1S8-3.33.3/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Foi de date: R1S8-3.33.3/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R1S8-3.33.3/P
Număr parc R1S8-3.33.3/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11959 pcs Fișa cu date R1S8-3.33.3/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 3V Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SMD Module
Alte nume 10901191
R1S83.33.3/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input Curent - Ieșire (Max) 303mA