R1S12-3.33.3/H
Prezentarea produsului
Număr parc: R1S12-3.33.3/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Foi de date: R1S12-3.33.3/H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile R1S12-3.33.3/H
Număr parc R1S12-3.33.3/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11949 pcs Fișa cu date R1S12-3.33.3/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 3V Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10900925
R1S123.33.3/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input Curent - Ieșire (Max) 303mA
Caracteristici de control - Aplicații ITE (Commercial), Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R1S12-3.33.3/HP
R1S12-3.33.3/HP
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
In stoc: 12692 pcs
Descarca: R1S12-3.33.3/HP.pdf
RFQ
R1S12-3.33.3/P-R
R1S12-3.33.3/P-R
Producători: RECOM Power
In stoc: 12310 pcs
Descarca: R1S12-3.33.3/P-R.pdf
RFQ
R1S12-3.33.3/H-R
R1S12-3.33.3/H-R
Descarca: R1S12-3.33.3/H-R.pdf
R1S8-0505
R1S8-0505
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 1W
Descarca: R1S8-0505.pdf
Descarca: R1S12-3.33.3.pdf
R1S12-3.33.3/HP-R
R1S12-3.33.3/HP-R