R1S12-0512/H
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R1S12-0512/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 1W
Foi de date: R1S12-0512/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R1S12-0512/H
Număr parc R1S12-0512/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11461 pcs Fișa cu date R1S12-0512/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1S Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10900669
R1S120512/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 84mA