R1DA-243.33.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R1DA-243.33.3/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R1DA-243.33.3/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W
Foi de date: R1DA-243.33.3/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R1DA-243.33.3/P
Număr parc R1DA-243.33.3/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9402 pcs Fișa cu date R1DA-243.33.3/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 3.3V
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1DA Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 10-SMD Module, 7 Leads
Alte nume 10015834
R1DA243.33.3/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 3.3V 150mA, 150mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 150mA, 150mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R1DA-243.33.3/P-R
R1DA-243.33.3/P-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W