R1D12-3.33.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-3.33.3/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R1D12-3.33.3/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Foi de date: R1D12-3.33.3/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R1D12-3.33.3/H
Număr parc R1D12-3.33.3/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13161 pcs Fișa cu date R1D12-3.33.3/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -3.3V
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 3V Tensiune - Intrare (Max) 3.6V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1D Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10900448
R1D123.33.3/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input Curent - Ieșire (Max) 152mA, 152mA