R1D12-053.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-053.3/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R1D12-053.3/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Foi de date: R1D12-053.3/HP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R1D12-053.3/HP
Număr parc R1D12-053.3/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9965 pcs Fișa cu date R1D12-053.3/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -3.3V
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R1D Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10900217
R1D12053.3/HP
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 152mA, 152mA