R0.5S8-0512/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S8-0512/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.5S8-0512/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 500MW
Foi de date: R0.5S8-0512/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.5S8-0512/P
Număr parc R0.5S8-0512/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 500MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13925 pcs Fișa cu date R0.5S8-0512/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Putere (Wați) 500mW
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SMD Module
Alte nume 10016606
R0.5S80512/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 42mA