R0.5S12-3.312/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-3.312/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.5S12-3.312/P
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 500MW
Foi de date: R0.5S12-3.312/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.5S12-3.312/P
Număr parc R0.5S12-3.312/P Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 500MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10197 pcs Fișa cu date R0.5S12-3.312/P.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 2.97V Tensiune - Intrare (Max) 3.63V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Putere (Wați) 500mW
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10016651
R0.5S123.312/P
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input Curent - Ieșire (Max) 42mA
produse asemanatoare
R0.5S12-3.312
R0.5S12-3.312
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 500MW