R0.5S12-2412
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-2412 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.5S12-2412
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 500MW
Foi de date: R0.5S12-2412.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.5S12-2412
Număr parc R0.5S12-2412 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 500MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10731 pcs Fișa cu date R0.5S12-2412.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Putere (Wați) 500mW
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10016648
R0.5S122412
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 42mA
produse asemanatoare
R0.5S12-2412/H-R
R0.5S12-2412/H-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 500MW
In stoc: 14774 pcs
Descarca: R0.5S12-2412/H-R.pdf
RFQ
R0.5S12-2412/H
R0.5S12-2412/H
Producători: RECOM Power
In stoc: 12448 pcs
Descarca: R0.5S12-2412/H.pdf
RFQ
R0.5S12-2405/P
R0.5S12-2405/P
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Descarca: R0.5S12-2405/P.pdf
R0.5S12-2412-R
R0.5S12-2412-R
Descarca: R0.5S12-2412-R.pdf
R0.5S12-2405/HP
R0.5S12-2405/HP
Descarca: R0.5S12-2405/HP.pdf
R0.5S12-2405/H-R
R0.5S12-2405/H-R
Descarca: R0.5S12-2405/H-R.pdf
R0.5S12-2412/P
R0.5S12-2412/P
Descarca: R0.5S12-2412/P.pdf
R0.5S12-2412/HP-R
R0.5S12-2412/HP-R
Descarca: R0.5S12-2412/HP-R.pdf
R0.5S12-2405/P-R
R0.5S12-2405/P-R
Descarca: R0.5S12-2405/P-R.pdf
R0.5S12-2412/HP
R0.5S12-2412/HP
Descarca: R0.5S12-2412/HP.pdf
R0.5S12-2405/H
R0.5S12-2405/H
Descarca: R0.5S12-2405/H.pdf
R0.5S12-2405/HP-R
R0.5S12-2405/HP-R
Descarca: R0.5S12-2405/HP-R.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW