R0.5S-0515/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-0515/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.5S-0515/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 500MW
Foi de date: R0.5S-0515/H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile R0.5S-0515/H
Număr parc R0.5S-0515/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 500MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11099 pcs Fișa cu date R0.5S-0515/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Putere (Wați) 500mW
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SMD Module, 5 Leads
Alte nume 10016524
R0.5S0515/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 79%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 33mA
produse asemanatoare
R0.5S-0512/P-R
R0.5S-0512/P-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 500MW
In stoc: 14752 pcs
Descarca: R0.5S-0512/P-R.pdf
RFQ
R0.5S-0515/HP-R
R0.5S-0515/HP-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 500MW
In stoc: 12582 pcs
Descarca: R0.5S-0515/HP-R.pdf
RFQ
Descarca: R0.5S-0515/P-R.pdf
R0.5S-0512/HP
R0.5S-0512/HP
Descarca: R0.5S-0512/HP.pdf
R0.5S-0515/H-R
R0.5S-0515/H-R
Descarca: R0.5S-0515/H-R.pdf
R0.5S-0515/P
R0.5S-0515/P
Descarca: R0.5S-0515/P.pdf
R0.5S-0515-R
R0.5S-0515-R
Descarca: R0.5S-0515-R.pdf
R0.5S-0515/HP
R0.5S-0515/HP
Descarca: R0.5S-0515/HP.pdf
Descarca: R0.5S-0512/P.pdf
R0.5S-0515
R0.5S-0515
Descarca: R0.5S-0515.pdf
R0.5S-0512/HP-R
R0.5S-0512/HP-R
Descarca: R0.5S-0512/HP-R.pdf
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Descarca: R0.5S-1205.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW