R0.5S-0505/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-0505/HP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.5S-0505/HP
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 500MW
Foi de date: R0.5S-0505/HP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile R0.5S-0505/HP
Număr parc R0.5S-0505/HP Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 5V 500MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12854 pcs Fișa cu date R0.5S-0505/HP.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5S Putere (Wați) 500mW
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SMD Module, 5 Leads
Alte nume 10016240
R0.5S0505/HP
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 72%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 100mA
produse asemanatoare
R0.5S-0512/H
R0.5S-0512/H
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 500MW
In stoc: 11361 pcs
Descarca: R0.5S-0512/H.pdf
RFQ
R0.5D12-3.315/P-R
R0.5D12-3.315/P-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER +/-15V 500MW
In stoc: 11559 pcs
Descarca: R0.5D12-3.315/P-R.pdf
RFQ
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Descarca: R0.5S-0505/H.pdf
R0.5S-0512
R0.5S-0512
Descarca: R0.5S-0512.pdf
R0.5S-0505/HP-R
R0.5S-0505/HP-R
Descarca: R0.5S-0505/HP-R.pdf
R0.5S-0505/P
R0.5S-0505/P
Descarca: R0.5S-0505/P.pdf