R0.5D12-2405/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5D12-2405/H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.5D12-2405/H
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-5V 500MW
Foi de date: R0.5D12-2405/H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.5D12-2405/H
Număr parc R0.5D12-2405/H Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-5V 500MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9906 pcs Fișa cu date R0.5D12-2405/H.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -5V
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 21.6V Tensiune - Intrare (Max) 26.4V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.5D Putere (Wați) 500mW
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10016908
R0.5D122405/H
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 77%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 50mA, 50mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 50mA, 50mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R0.5D12-2405/H-R
R0.5D12-2405/H-R
Producători: Recom Power
Descriere: 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE