R0.25S12-1515
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-1515 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.25S12-1515
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 250MW
Foi de date: R0.25S12-1515.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.25S12-1515
Număr parc R0.25S12-1515 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 15V 250MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8320 pcs Fișa cu date R0.25S12-1515.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 13.5V Tensiune - Intrare (Max) 16.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.25S Putere (Wați) 250mW
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10014911
R0.25S121515
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 60 ~ 70%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 17mA 13.5V - 16.5V Input Curent - Ieșire (Max) 17mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R0.25S12-1512/H-R
R0.25S12-1512/H-R
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 250MW
In stoc: 10732 pcs
Descarca: R0.25S12-1512/H-R.pdf
RFQ
R0.25S12-1515/P
R0.25S12-1515/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 250MW
In stoc: 8189 pcs
Descarca: R0.25S12-1515/P.pdf
RFQ
R0.25S12-1512/HP
R0.25S12-1512/HP
Descarca: R0.25S12-1512/HP.pdf
R0.25S12-1515-R
R0.25S12-1515-R
Descarca: R0.25S12-1515-R.pdf
R0.25S12-1512/HP-R
R0.25S12-1512/HP-R
Descarca: R0.25S12-1512/HP-R.pdf
R0.25S12-1512/P
R0.25S12-1512/P
Descarca: R0.25S12-1512/P.pdf
R0.25S12-1515/HP-R
R0.25S12-1515/HP-R
Descarca: R0.25S12-1515/HP-R.pdf
R0.25S12-1515/H
R0.25S12-1515/H
Descarca: R0.25S12-1515/H.pdf
R0.25S12-1515/HP
R0.25S12-1515/HP
Descarca: R0.25S12-1515/HP.pdf
R0.25S12-1515/H-R
R0.25S12-1515/H-R
Descarca: R0.25S12-1515/H-R.pdf
R0.25S12-1512/P-R
R0.25S12-1512/P-R
Descarca: R0.25S12-1512/P-R.pdf
R0.25S12-1512/H
R0.25S12-1512/H
Descarca: R0.25S12-1512/H.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW