R0.25S12-0512
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-0512 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R0.25S12-0512
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 250MW
Foi de date: R0.25S12-0512.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
33 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R0.25S12-0512
Număr parc R0.25S12-0512 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER 12V 250MW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10436 pcs Fișa cu date R0.25S12-0512.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serie ECONOLINE R0.25S Putere (Wați) 250mW
ambalare Tube Pachet / Caz 12-SMD Module, 10 Leads
Alte nume 10014898
R0.25S120512
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Caracteristici SCP Eficienţă 60 ~ 70%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 21mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
R0.25S12-0509/P
R0.25S12-0509/P
Producători: RECOM Power
Descriere: DC DC CONVERTER 9V 250MW
In stoc: 8796 pcs
Descarca: R0.25S12-0509/P.pdf
RFQ
R0.25S12-0509/HP-R
R0.25S12-0509/HP-R
Producători: Recom Power
Descriere: CONV DC/DC 0.25W 5V IN 9V OUT
In stoc: 9223 pcs
Descarca: R0.25S12-0509/HP-R.pdf
RFQ
R0.25S12-0512/P
R0.25S12-0512/P
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Descarca: R0.25S12-0512/P.pdf
R0.25S12-0509/HP
R0.25S12-0509/HP
Descarca: R0.25S12-0509/HP.pdf
R0.25S12-0512/HP
R0.25S12-0512/HP
Descarca: R0.25S12-0512/HP.pdf
R0.25S12-0512/H
R0.25S12-0512/H
Descarca: R0.25S12-0512/H.pdf
R0.25S12-0512/H-R
R0.25S12-0512/H-R
Descarca: R0.25S12-0512/H-R.pdf
R0.25S12-0512-R
R0.25S12-0512-R
Descarca: R0.25S12-0512-R.pdf
R0.25S12-0509/H-R
R0.25S12-0509/H-R
Descarca: R0.25S12-0509/H-R.pdf
R0.25S12-0512/HP-R
R0.25S12-0512/HP-R
Descriere: CONV DC/DC 0.25W 5V IN 12V OUT
Descarca: R0.25S12-0512/HP-R.pdf
R0.25S12-0509/P-R
R0.25S12-0509/P-R
Descarca: R0.25S12-0509/P-R.pdf
R0.25S12-0509/H
R0.25S12-0509/H
Descarca: R0.25S12-0509/H.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW